Menu

Banefordeling

 

Opdateret: 05-08-2021

Startdato Starttid       Række Bane Omkl. hj.   Omkl. ude Omkl. dommer
08-08-2021 12:00 Borup IF Fodbold - Roskilde Pige  Tr.Kvinde Serie 1 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
10-08-2021 18:30 Borup IF Fodbold - Dianalund IF, Tr. U16 Drenge 1 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
10-08-2021 19:00 Borup IF Fodbold - BK Friheden 8-M+45 2 - Efterår Bane 5 - 8:8 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
11-08-2021 17:00 Borup IF Fodbold - FC Storebælt U12 Dr 3 8-mands (10)  Bane 5 - 8:8 Omklædning 1   Omklædning 2 Dommer mellemgangen
11-08-2021 18:30 Borup IF Fodbold - Næsby IF Kvindepokalen 2021/22 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Omklædning 3
12-08-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Røde Stjerne Oldstars Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
14-08-2021 11:00 Borup IF Fodbold - Herlufsholm GF U11 Dr 3 8-mands (11)  Bane 1 A - Opvisningareal  Omklædning 1   Omklædning 2 Dommer mellemgangen
18-08-2021 19:00 Borup IF Fodbold - FC Lejre Grand old master Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne Omklædning 2   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
18-08-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Greve Fodbold Pokal U14 Dr. B (08) 21/22 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
21-08-2021 09:30 Borup IF Fodbold - Herfølge BK U14 Drenge 3 (08) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
21-08-2021 10:45 Borup IF Fodbold - Haslev FC U16 Drenge 1 (06) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 1   Omklædning 2 Dommer mellemgangen
21-08-2021 12:30 Borup IF Fodbold - B 73 Slagelse Kvindeserie 1 - Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
21-08-2021 14:30 Borup IF Fodbold - Oversidder Serie 4 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
24-08-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Ishøj IF 8-M+45 2 - Efterår Bane 5 - 8:8 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
25-08-2021 17:00 Borup IF Fodbold - Raklev GI U12 Dr 3 8-mands (10) Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
28-08-2021 11:00 Borup IF Fodbold - B. 73, Slagelse U11 Dr 3 8-mands (11)  Bane 1 A - Opvisningareal  Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
04-09-2021 10:45 Borup IF Fodbold - Lynge-Broby IF U16 Drenge 1 (06) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
04-09-2021 12:30 Borup IF Fodbold - Solrød FC Kvindeserie 1 - Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
04-09-2021 14:30 Borup IF Fodbold - IF Frem Bjæverskov Serie 4 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
07-09-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Vallensbæk IF 8-M+45 2 - Efterår Bane 5 - 8:8 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
08-09-2021 18:30 Borup IF Fodbold - Havdrup Grand old master Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
11-09-2021 09:30 Borup IF Fodbold - Karise IK, U14 U14 Drenge 3 (08) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 7 - Hal, adgang udefra Dommer mellemgangen
11-09-2021 10:45 Borup IF Fodbold - Holmegaard GB U16 Drenge 1 (06) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
11-09-2021 11:00 Borup IF Fodbold - FC Storebælt U11 Dr 3 8-mands (11)  Bane 5 - 8:8 Omklædning 5   Omklædning 6 - Hal, adgang udefra Dommer mellemgangen
11-09-2021 14:30 Borup IF Fodbold - Køge Nord FC Serie 4 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 9 - Hal, adgang udefra Dommer mellemgangen
13-09-2021 18:30 Borup IF Fodbold - Herlufsholm GF Kvindeserie 1 - Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
15-09-2021 17:00 Borup IF Fodbold - Ringsted IF U12 Dr 3 8-mands (10) Bane 1 A - Opvisningareal  Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
16-09-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Køge BK Oldstars Bane Kunsten 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
18-09-2021 10:45 Borup IF Fodbold - Toksværd Olstrup  U14 Drenge 3 (08) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 1   Omklædning 2 Dommer mellemgangen
19-09-2021 10:00 Virum-sorgenfri - BK Friheden  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne Omklædning 1   Omklædning 2  
19-09-2021 10:00 Herlufsholm GF - Skælskør BK U10 dr. 5-mands (12)  Bane 3 Opv. 5:5 mod skoven Omklædning 4   Omklædning 5  
19-09-2021 10:25 Albertslund IF - Borup IF IF U10 dr. 5-mands (12)  Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne Omklædning 1   Omklædning 3  
19-09-2021 10:25 Skælskør BK - Virum-Sorgenfri BK  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 3 Opv. 5:5 mod skoven        
19-09-2021 10:50 BK Friheden - Albertslund IF  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 3 Opv. 5:5 mod skoven        
19-09-2021 10:50 Borup IF Fodbold - Herlufsholm GF  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne        
19-09-2021 11:15 Skælskør BK - BK Friheden  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 3 Opv. 5:5 mod skoven        
19-09-2021 11:15 Virum-sorgenfri - Borup IF Fodbold U10 dr. 5-mands (12)  Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne        
19-09-2021 11:40 Herlufsholm GF - Albertslund IF  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 3 Opv. 5:5 mod skoven        
19-09-2021 11:40 BK Friheden - Borup IF Friheden U10 dr. 5-mands (12)  Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne        
19-09-2021 12:05 Albertslund IF - Skælskør BK U10 dr. 5-mands (12)  Bane 3 Opv. 5:5 mod skoven        
19-09-2021 12:05 Herlufsholm GF - Virum-Sorgenfri BK  U10 dr. 5-mands (12)  Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne        
21-09-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Avedøre IF 8-M+45 2 - Efterår Bane 5 - 8:8 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
22-09-2021 18:00 Borup IF Fodbold - Røde Stjerne Grand old master Bane 2 opv. 5:5 mod tennisbanerne Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
23-09-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Vindinge Oldstars Bane Kunsten 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
25-09-2021 10:45 Borup IF Fodbold - Dianalund IF, U16 Drenge 1 (06) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
25-09-2021 12:30 Borup IF Fodbold - Roskilde Pigefodbold Kvindeserie 1 - Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
25-09-2021 14:30 Borup IF Fodbold - Herfølge BK Serie 4 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
29-09-2021 17:00 Borup IF Fodbold - Vetterslev-Høm GF U12 Dr 3 8-mands (10) Bane 5 - 8:8 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
02-10-2021 10:45 Borup IF Fodbold - AIK 65 Strøby Fodbold U14 Drenge 3 (08) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
02-10-2021 11:00 Borup IF Fodbold - Ringsted IF,  U11 Dr 3 8-mands (11)  Bane 5 - 8:8 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
05-10-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Vestegnen FK 8-M+45 2 - Efterår Bane 5 - 8:8 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
09-10-2021 09:30 Borup IF Fodbold - Store Heddinge BK U14 Drenge 3 (08) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
09-10-2021 10:45 Borup IF Fodbold - KFUM Roskilde U16 Drenge 1 (06) Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 2   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
09-10-2021 12:30 Borup IF Fodbold - NFC/VIF Kvindeserie 1 - Efterår Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 4   Omklædning 5 Dommer mellemgangen
09-10-2021 12:30 Borup IF Fodbold - AIK 65 Strøby Fodbold Serie 4 Bane 1 Opvisning 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen
22-10-2021 19:00 Borup IF Fodbold - Jersie United Serie 4 Bane Kunsten 11:11 Omklædning 3   Omklædning 1 Dommer mellemgangen

 

banebooking
Oktober 2022
1.
lørdag
10.15
Borup IF
livescore
3 - 3
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 5
Borup Stadion
Bane 1 A - Opvisningareal
Herlufsholm GF
Borup Stadion
Bane 1 A - Opvisningareal
1.
lørdag
10.15
Borup IF
HUMH
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår • Pulje 5
Borup Stadion
Bane 5 - 8:8
Ejby IF 1968
Borup Stadion
Bane 5 - 8:8
1.
lørdag
11.30
Borup IF Fodbold
2 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane 1 A - Opvisningareal
SB
Borup Stadion
Bane 1 A - Opvisningareal
1.
lørdag
11.30
Borup IF
livescore
1 - 2
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane 5 - 8:8
Køge BK
Borup Stadion
Bane 5 - 8:8
1.
lørdag
12.45
Borup IF Fodbold
livescore
3 - 1
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
AIK 65 Strøby Fodbold
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
1.
lørdag
14.30
Borup IF
livescore
1 - 8
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
Køge Union
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
4.
tirsdag
18.30
Borup IF
1 - 1
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
Brøndbyernes IF
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
6.
torsdag
18.30
Borup IF Fodbold
Omklædning 4
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
Hvalsø IF (2)
Omklædning 5
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
8.
lørdag
10.00
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Borup Stadion
Holmegaard GB
Borup Stadion
8.
lørdag
10.20
Herfølge BK
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Borup Stadion
Borup IF Fodbold
Borup Stadion
8.
lørdag
11.00
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Borup Stadion
FK Sydsjælland 05
Borup Stadion
8.
lørdag
11.40
Toksværd Olstrup Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne • Pulje 2
Borup Stadion
Borup IF Fodbold
Borup Stadion
9.
søndag
10.20
Greve Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Borup Stadion
Borup IF Fodbold
Borup Stadion
9.
søndag
11.00
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Borup Stadion
FC Lejre (1)
Borup Stadion
9.
søndag
11.40
FC Lejre (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Borup Stadion
Borup IF Fodbold
Borup Stadion
9.
søndag
12.00
Svogerslev BK
-
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne • Pulje 5
Borup Stadion
Borup IF Fodbold
Borup Stadion
10.
mandag
17.30
Borup IF
Omklædning 4
-
Kvinder
U13
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
VG Fodbold
Omklædning 5
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
11.
tirsdag
19.00
Borup IF
-
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
Vallensbæk IF
Borup Stadion
Bane kunsten A 8:8
15.
lørdag
13.00
Borup IF Fodbold
Omklædning 1
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Borup Stadion
Bane 1 A - Opvisningareal
Benløse IF
Omklædning 2
Borup Stadion
Bane 1 A - Opvisningareal
15.
lørdag
14.30
Borup IF
Omklædning 3
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11
Gørslev IF
Omklædning 5
Borup Stadion
Bane 1 Opvisning 11:11